Destinacionet me te mira last minute per muajin gusht

Written by on 18/07/2018

Azenhas do Mar, Portugal coastal town.

Destinacionet me te mira last minute per muajin gusht

 

Sezoni veror i ketij viti do te karakterizohet nga rezervime te shumta te minutes se fundit nga turistet europiane. Sipas nje studimi te Standart UK kete vit rezervimet last minute do te rriten me 20% me shume sesa sezoni veror 2017. Destinacionet me te preferuara te turisteve europiane per rezervimet e minutes se fundmi per muajin gusht jane renditur Sintra ne Portugali, Napoli ne Itali, Edinburg ne Skoci, Salzburg ne Austri, Zagrebi ne Kroaci dhe Zanzibar ne Tanzani. Perzgjedhjet jane bere per cmimet me te favorshme, natyren apo kulturen e ketyre destinacioneve.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist