Destinacionet me te kerkuara kete muaj!

Written by on 07/09/2018

 

Shtatori do te jete nje muaj qe do te karakterizohet nga fluks udhetimesh turistike ne vende te caktuara te botes. Portali i studimeve mbi turizmin Momondo ka theksuar se bazuar ne rezervimet me te shumta qe jane bere per kete muaj ne platformat online te udhetimit , destinacioni me i kerkuar i muajit shtator esht New Yorku. Metropoli amerikane ndiqet nga Londra, Barcelona, Parisi dhe Bangkoku qe mbyllin peseshen me te mire. Listen e destinacioneve me te preferuara te shtatorit e mbyllin Amsterdami, Lisbona, Ibiza, Miami dhe Los Angelos.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist