Destinacionet me rezervura kete vit sipas Event Report!

Written by on 31/05/2018

Websiti Event Report ka publikuar listen me destinacionet me prenotimet me te larta te ketij viti nga pushuesit nderkombetare ne kontinent. Parisi kryeson listen me 53 milione prenotime deri me tani per te pushuar ne kete destinacion. Me pas renditen Barcelona dhe Berlini. Te tjera destinacione me rekord turistesh do te jene qytete te ndryshme ne Itali, Spanje dhe Turqi. Sipas ketij websiti prenotimet ne total ne kontinentin europian deri me tani jane rritur me gati 3.5 % me shume se viti i kaluar.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist