Destinacionet malore, preference kryesore kete fundvit!

Written by on 05/12/2018

Afrimi i festave te fundvitit ka bere qe shume vende te cilat do te jene destinacione turistike te marrin masa per pritjen e vizitoreve. Destinacionet malore qe jane edhe ato qe do te presin me shume vizitore gjate ketij dimri kane nisur inagurimin e strukturave te reja ne resortet e skive. Bullgaria , Franca dhe Zvicra pritet qe te kene nje fluks turistesh qe prej fundit te ketij muaji e deri ne fund te sezonit dimeror. Se bashku me zonat malore edhe ato te uleta po pergatiten per pritjen e vizitoreve gjate festave duke dekoruar ambjentet, duke hapur tregjet e festave dhe duke promovuar oferta te ndryshme si per udhetime ashtu edhe per blerje.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist