Destinacionet liqenore shqiptare ne dokumentarin e televizionit ORF 2 !

Written by on 20/11/2018

Televizioni publik Austriak ORF 2 do te shfaqe per here te pare nje prej dokumentareve me te mire te realizuar ndonjehere mbi natyren shqiptare. Ne dokumentarin e televizionit austriak pershkruhet liqeni i Shkodres dhe Ohrit si dhe fauna e tyre. Ne dokumentar synohet te percohen detaje nga natyra e mrekullueshme shqiptare por edhe tradita ne disa zona te ndryshme si ato liqenore. Ky eshte i disati promovim qe Shqiperia merr nga mediat austriake.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist