David dhe Victoria dhurojne veshjet e dasmes mbreterore per bamiresi!

Written by on 09/06/2018

David dhe Victoria Beckham jane duke dhuruar veshjet e tyre mbreterore te dasmes per te mbledhur para per viktimat e sulmit terrorist te Mançesterit. 22 persona vdiqen vitin e kaluar gjate sulmit. Lajmi eshte konfirmuar nga çifti i famshem me ane te postimeve ne rrjetet sociale. David dhe Victoria ishin te ftuar ne dasmen e Dukes Harry dhe dukeshes se Sussex, Meghan Markle. Ish-futbollisti mbante veshur nje kostum te Dior me inicialet e tij ndersa Victoria u shfaq me nje fustan ngjyre blu te erret nga koleksioni i saj ne ceremoni.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist