Dasma e vajzes se miliarderit indian, e ftuar Beyonce dhe Hillary Clinton

Written by on 10/12/2018

Dasma e vajzes se miliarderit indian, e ftuar Beyonce dhe Hillary Clinton
Isha Ambani, vajza e njeriut me te pasur te Indise, i eshte rezervuar nje dasem perrallore qe ka nisur prej fundjaves qe lame pas e do te vijoje edhe per disa dite. Ne ceremonine e marteses midis shume te ftuareve vip ka performuar edhe Beyonce. Kengetarja ishte vetem nje prej emrave te famshem te ftuar ne dasem, ku ne krah te yjeve te bollivudit kishte edhe miq speciale si Hillary Clinton. Te ftuarit kane mberritur me 100 fluturime te ndryshme Charter. Blogere te famshem, gazetare e revistat e stilit te jeteses kane qene te angazhuar duke klikuar instagramin per te ndjekur hap pas hapi festimet. Mukesh Ambani, drejtues i Reliance Industries, qe ka nje pasuri personale prej rreth 47 miliarde dollaresh.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist