Dashurohuni me Kroacinë: Fushata e re e vjeshtës!

Written by on 15/10/2021

Bordi Kombëtar Turistik Kroat ka nisur një fushatë të re promovuese për periudhën e vjeshtës. Fushata do të zhvillohet në tetor dhe nëntor me qëllim të promovimit të Kroacisë si destinacion turistik i përshtatshëm edhe muajve të vjeshtës.

Fushata synon të tërheqë turistë nga e gjitha bota duke iu prezantuar bukuritë dhe atraksionet më të interesante gjatë kësaj periudhe, por pa lënë pas edhe gastronominë e Kroacisë./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background