Dalin të dhënat/Ku do të udhëtojnë më shumë turistët këtë verë?

Written by on 02/03/2021

Tendecat e verës 2021 për britanikët sipas “Skyscanner” tregojnë se gjatë muajit korrik, 66% e pushuesve po kërkojnë të largohen për më shumë se një javë. Spanja është destinacioni kryesor i rezervuar ku mund të veçojmë Malaga, Palma dhe Ibiza. Çmimet aktualisht janë deri në 25% më të ulëta gjatë verës se në vitin 2020.

Europeans To American, Chinese, And British Tourists In New Poll: Keep Out

Pas Spanjës si destinacion i preferuar renditet Greqia, Turqia, Italia dhe në fund Portugalia./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist