Culture Trip: Shqiperia nje nder vendet me te bukura ne Europe!

Written by on 25/04/2018

Culture Trip: Shqiperia nje nder vendet me te bukura ne Europe!

Culture Trip kushton ne prag te sezonit shkrimin e radhes per Shqiperine duke u ndalur tek plazhet e jugut te vendit. Sipas websitit turistik riviera shqiptare eshte nje nga vendet me te bukura ne Europe per t’u vizituar. Ne shkrimin e fundit shoqeruar dhe me foto te mahnitshme nga vendi yne renditen disa nga arsyet pse turistet duhet te vizitojne rivieren shqiptare. Ato jane panoramat mbreslenese, plazhet e kristalta, fshatrat e kendshem, festivalet zbavitese, plazhet e fshehura, cmimet e mira dhe historia e lashte.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist