Cilat ishin destinacionet me te preferuara te 2018?

Written by on 29/11/2018

New Yorku, Bangkoku dhe Tokio kane rezultuar destinacionet me te preferuara te vitit 2018. Teksa po afron fundi i vitit websiti i udhetimeve Momondo ka bere nje klasifikim te vendeve me me shume rezervime per 2018. Top dhjeteshja vijon me Amsterdamin, Miamin, Londren, Phuket, Parisi, Los Angelos dhe Lisbona.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist