Charteri i radhes me turiste suedeze mberrin ne Tirane!

Written by on 07/06/2018

Ne aeroportin nderkombetar “Nene Tereza” ka mberritur dje ne mbremje nje tjeter charter, kesaj radhe me turiste suedeze. Lajmi u be i ditur nga Drejtori Ekzekutiv prane Autoritetit te Aviacionit Civil. Turistet suedeze do te vizitojne Tiranen, Durresin, Vloren, Himaren dhe Saranden. Kete vit numri i turisteve nga vendet nordike pritet te arrije nje rekord te ri.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist