Cfare e ben nje aeroport te vecante

Written by on 30/03/2019

Worlds Best Airport Lounge eshte cilesuar nje Vip Lounge ne aeroportin e Ekuadorit, e cila ka nje pamje spektakolare panoramike dhe nje qilar vererash. Kjo salle vleresohet edhe per sherbimin, komoditetin, ushqimin dhe facilitete te tjera. Aty mund te gjenden gjithashtu edhe hapesira per te punuar, zona te dedikuara per gjume, një dhomë masazhi dhe dush ku udhetaret mund të rifreskohen para një fluturimi të gjatë ose pasi zbresin.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist