Pm Drive

Page: 5

Khloe Kardashian duket se është lodhur nga kritikat dhe nga njerëzit përreth të cilët gjithmonë i thonë se çfarë duhet të bëjë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka vendosur të thyejë heshtjen për herë të parë që pas tradhëtisë së partnerit me 5 vajza dhe lindjes së bebushes. Ajo u shpreh […]

Nikki Bella e habitur i është përgjigjur John Cena-s, pasi ky i fundi pranoi se dëshiron të martohet me të dhe të kenë fëmijë së bashku. Rrëfimi i tij erdhi disa javë pasi ata u ndanë për të njejtën arsye. Yjet e “WWE”, të cilët kanë qenë në një lidhje prej 6 vitesh duhet të […]

  Bleona Qereti ka vetëm pak javë që ka publikuar këngën e saj më të re me titullin “Wicked Love”. Kenga eshte mjaft e kercyeshme dhe si duket kjo këngë u ka përlqyer edhe amerikanëve. Kjo ka bërë që Bleona të renditet në vendin e #30 në Billoboard Dance Club Songs. Por e dini çfarë? […]

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe, lodra prej pellushi dhe deri tek lojërat Lego që riprodhojnë të gjithë kështjellën Windsor me të gjithë protagonistët e saj. […]

Miliona fansa nëpër botë, këngë që janë shndërruar në hite dhe koncerte në të katërt anët e globit. Dua Lipa padyshim që është një nga vajzat më të famshme me origjinë shqiptare dhe me një axhende kaq të ngjeshur. me siguri që edhe ylli i muzikës e ka të nevojshme të relaksohet paksa. Ndonëse ka […]

Butrint Imeri ashtu sic kishte premtuar sjell sot” Dashuria ime “,projekti me i ri muzikor . Nje kenge romantike dhe ndoshta nje dedikim per dashurine e vjeter. Kjo kenge e sjell Butrintin afer fansave te tij te shumte. Ne jemi ne pritje per te pare suksesin e kenges se tij me te fundit .   

Koha kalon shpejt, vogëlushja Renne sot feston 3 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk mungoi surpriza nga prindërit e saj. Ka qenë Roberti ai që e bëri publike surprizën duke postuar këto imazhe mjaft të ëmbla familjare. Një tortë me tre qirinj dhe me buzëqeshje në fytyrat e tyre. ‘’Urime ditëlindjen bota ime, mami dhe […]

Vendosi të zgjedhi lumturinë familjare para asaj që i ofronte zemra e Justin Bieber dhe ishte pikërisht mamaja e saj e cila u bë shkaktare për ndarjen e dy yjeve të showbizz-it, Justin dhe Selena. Së fundmi mesa duket Justin është pushtuar nga një miks ndjenjash konfuze dhe kjo e thënë duke u bazuar në […]

Përshëndetje të gjithëve, Girls’ është shkruar për të treguar të vërtetën time dhe është një përvojë e vërtetë dhe e sinqertë e jetës sime. Unë kam pasur marrëdhënie romantike me gratë dhe burrat dhe perspektiva e këngës është udhëtimi im personal” ka shkruar ndër të tjera Rita. Po ashtu, ajo kërkoi falje duke thënë “Më […]

Bella Hadid është një ndër emrat më të lakuar dhe më të paguar në fushën e modës. Por ndërkohë që së fundmi po përflitet për një rikthim me ish të dashurin, The Weeknd, diçka tjetër po tërheq vëmendjen. Ajo ka gjetur sozinë e saj dhe është një personazh që ju të gjithë e njihni. Ish-Zonja […]


Current track

Title

Artist

Background