Pm Drive

Page: 4

Pink është një nga këngëtaret më rebele dhe që gjithnjë ka thyer tabutë me tipin e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe humorin e hollë. Por dikush në Twitter e ka quajtur Pinkun “plakë” dhe këngëtarja nuk ja ka kursyer përgjigjen. “Aq plakë sa tani nuk duhet të quhet më Pink (rozë) por Purple (lejla)”, shkruante […]

Duket se Meghan Markle ka vendosur mbas krahëve, dramën që ndodhi me familjen e saj. Ajo është nisur për të marrë nënën e saj për tu takuar me Mbretëreshën. Pas një sërë pengesash nga familja e saj, duket se Meghan është duke bërë përgatitjet e fundit të cermonisë së saj.  Gjysmë vëllai i saj, Thomas […]

Adrian Gaxha ka shënuar rikthimin e fuqishëm të tij në skenë.  Kënga e tij më e fundit ishte “Lujmi krejt” në bashkëpunim me Onat, e cila vetëm 3 javë pas publikimit në You Tube ka arritur mbi 7 milionë klikime. Pas suksesit të kësaj kënge këngëtari ka marrë një çmim mirënjohjeje nga kanali zyrtar i […]

Gezimi i parë për të, fryti i dashurisë me bashkëshorten e tij, erdhi në jetë. Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit Ansi Agolli, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ku ka zbuluar një portret të ëmbël familjar, ndërsa shihet me të […]

Modelja dhe moderatorja e famshme Chrissy Teigen ditën e djeshme ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë që është djalë. Ajo ka postuar një status në rrjetin social Twitter ku shkruan: “Dikush është këtu”. Chrissy vetëm pak ditë më parë tregoi se është e lodhur nga shtatzënia dhe priste me padurim të mbante […]

Bella Hadid duket e mrekullueshme në kopertinën “Harper’ Bazaar”.  Ajo duket se ka realizuar një set fotografik mjaft sensual për këtë revistë.  Pjesmarrjen në këtë revistë e ka bërë të dituar vetë modelja e cila u shpreh se kjo ishte kopertina e saj e parë, për këtë revistë.   

0 0

17/05/2018

 Vajza e paralizuar fillon te ece per   Rita oren … Sa moment i bukur! Rita Ora ka nisur turin e saj muzikor “Girls” dhe po ecën mjaft mire. Në koncertin e djeshëm ka takuar një fanse të veçantë, e cila është rikthyer pas 5 vitesh për t`i mbajtur premtimin Rita Orës. Kjo fanse është e […]

Modelja  e famshme shqiptare Emina Cunmulaj e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara është pak ditë para lindjes së fëmijës së saj të dytë. Emina e cila gjithashtu është mamaja e një vajze të quajtur Ella Faria me anë të një postimi në Instagram i ka bërë një premtim shumë patriotik. Teksa ka postuar […]

Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Norën dhe për Klaudja Pepën.  Por nga një foto e postuar nga balerina, vërehet se vajzat janë duke bashkëpunuar së bashku.  Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.  Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri. Presim […]

I riu që bëri skandal në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision është një shqiptar me nënshtetësi britanike.  Konstanin Bouki është rreth 30 vjeç.  Ai prej disa viteve  ka emigruar në Londër dhe ka kohë që e thërret veten filozof, reper dhe adhuron Che Guevaran.  Ai deklaroi për një intervistë  se gjesti i tij ka ardhur […]


Current track

Title

Artist

Background