Horoskopi

Dashi Mundohuni që të përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar ndonjë keqkuptim të mundshëm në dashuri, pasi duke nisur që nga kjo e enjte, yjet nuk do të jenë kaq të favorshme. Nëse keni probleme në sferën financiare, mos u druani që të kërkoni ndihmë. Demi Dashuria ndodhet në një moment mjaft pozitiv, ku […]

Dashi Dashuria do të ecë mjaft mirë në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit. Bëni mirë që të mos përfshiheni në histori që nuk ju bindin. Sa i takon punës, ka ende probleme të cilat duhet t’iu jepni zgjidhje. Demi Dita do të jetë mjaft emocionuese sa i takon dashurisë, ku do të keni […]

Dashi Dita do të nisë më së miri, por bëni kujdes ndaj luhatjeve të humorit, të cilat mund të shkatërrojnë gjithçka. Sa i takon punës, duhet të rishikoni mirë disa lëvizje tuajat. Demi Duke nisur nga kjo fillim javë, Venusi do të jetë në anën tuaj dhe do të favorizojë takimet e reja. Yjet janë […]

Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të acaruar dhe jeni gati për të debatuar, si në punë edhe në shtëpi. Kjo nuk do të thotë se duhet të dorëzoheni, por bëni mirë që të flisni me dikë dhe të kuptoni se nuk ka vend për debat në çdo gjë. Demi Rrezikoni që të përsërisni veten […]

Familjet shqiptare shpenzojnë rreth 5100 lekë në muaj për transport.  Kjo shumë përkthehet në rreth 6.8% të shpenzimeve totale të tyre. Ndërkohë që kjo përqindje është 13.2 5 në vendet e Europës , çka do të thotë dy herë më e lartë se në vendin tonë. Sa i përket shpenzimeve për transportin mbi totalin e […]

Dashi Dita do të jetë nën ritmin e duhur në dashuri, ndaj mundohuni që të qëndroni larg polemikave dhe diskutimeve. Në punë do të merrni lajme të mira, brenda 12 janarit. Demi Shumë shpejt dashuria do të marrë kthesë pozitive, për shkak të ndikimit të favorshëm të Venusit, i cili do të sjellë të reja […]

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme në sajë të ndikimit pozitiv të Hënës, ndaj përfitoni dhe mos i shtyni gjërat. Sa i takon punës, shumë shpejt gjërat do të përmirësohen dhe do të ndiheni më të sigurtë. Demi Zhvillime interesante do të ketë në sferën sentimentale. Bëni kujdes ndaj nervozizmit, sidomos lidhur […]

Dashi Mundohuni që të mos ushqeni polemikat dhe ti menaxhoni problemet në mënyrën më inteligjente të mundshme, duke shmangur nervozizmin. Në punë duhet të vini në vend disa çështje të mbetura pezull. Demi Yjet do të jenë në anën tuaj dhe dashuria do të jetë protagoniste edhe për ata që janë vetëm. Çiftet do të […]

Dashi Mos i mbani shpresat tek një person për të zgjidhur një çështje të caktuar gjatë ditës së sotme, pasi mund të zhgënjeheni. Përpiquni maksimalisht me forcat tuaja të dilni nga situata. Beqarët e kësaj shenje mund të krijojnë njohje të reja. Demi Detyra kryesore e të lindurve të kësaj shenje sot është gjetja e […]

Dashi Mendoni, rimendoni dhe vlerësoni çdo gjë që do të ndodhë. Duke nisur nga ky fundvit, do të kuptoni se do të nisë një fazë e mbushur me frymëzim dhe risi, ide dhe projekte. Ka shumë mundësi edhe situata të cilat duhet të gjejnë zgjidhje sa më parë. Demi Jeni aq pozitiv sa që doni […]


Current track

Title

Artist

Background