Cantat e dhuratave te te ftuarve ne dasmen mbreterore tashme ne ankand!

Written by on 22/05/2018

Çantat dhurate qe iu dhane te ftuarve ne martesen e Dukes dhe Dukeshes se Sussexit, po shiten online. Te pakten nente ankande mund te gjenden aktualisht ne “eBay”, me disa prej tyre qe kane marre oferta me te medha edhe se 1 mije paunde. Çantat, iu dhane 2640 pjesetareve te publikut te ftuar ne kopshtet e keshtjelles Windsor per dasmen e 19 majit. Ne çanta kishte nje libret te programit te ceremonise dhe biskota. Ne nje nga prezantimet ne e bay, lexohej: Mos e humb rastin e rralle, qe te vjen nje here ne jete, per te pasur ne dore nje copez histori mbreterore. Te tjera sende qe u ishin dhene te ftuarve ne çantat dhurate, ishin edhe nje shishe uje, nje çokollate ne forme monedhe, nje magnet dekorues per frigoriferet, nje bexhe dhe nje kupon me 20 per qind ulje per dyqanin e dhuratave ne keshtjellen Windsor.

 


 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist