“Business Insider” vlereson Saranden si destinacion per 2019!

Written by on 21/12/2018

“Business Insider” qe i kushtohet kryesisht ngjarjeve ekonomike ne bote, ka zhvilluar nje analize ku rendit 40 destinacionet, deri tani te nenvleresuara ne bote, mes te cilave figuron edhe Saranda. “Saranda, nje resort ne Rivieren Shqiptare, eshte e famshme per rrenojat arkeologjike dhe plazhet e saj”, shkruan filiali australian i “Business Insider”. Saranda vleresohet per natyren dhe historine duke u pershkruar si perla e jugut te Shqiperise.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist