Business Insider propozon Tiranen mes destinacioneve me te mira te kesaj vere!

Written by on 28/05/2018

Nje tjeter media prestigjioze e ka perfshire Shqiperine nder destinacionet turistike me interesante ne Europe per kete vit. Sipas Business Insider, kryeqyteti yne klasifikohet si nje nder 19 vendet me interesante ne Europe per momentin. Ngjyrat e Tiranes vleresohen si aspekti me interesant. Pjese e listes me destinacionet e propozuara per sezonin vec kryeqytetit shqiptar jane edhe Kotori ne Mal te Zi, Porto ne Portugali, Granada ne Spanje, Rovinji ne Kroaci, Bordo ne France dhe Talini ne Estoni.

 


 


 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist