Bursa Mesdhetare e Turizmit, nisi sot ne Napoli.

Written by on 23/03/2018

Bursa Mesdhetare e Turizmit, nisi sot ne Napoli. Behet fjale per nje prej hapsirave me te rendesishme dedikuar turizmit ne rajonin e Mesdheut per promovimin e ketij sektori. Kete vit eventi do te kete nje natyre me nderkombetare pasi do te kete pjesmarrjen e nje numri me te larte te perfaqsuesve nga entet e turizmit dhe tu operatoreve nga disa vende te botes. Ky panair do te sherbeje per te promovuar produktin me te mire te Mesdheut per pushimet e ketij viti nderkohe qe jete nje mundesi e mire per debutimin edhe te destinacioneve te vecanta me rreze te gjate si Argjentina , qe kete vit do te jete dhe vendi partner i eventit. BMT Napoli vijon deri me date 25 mars.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist