Bullgaria ne krye te destinacioneve me te mira per pushime all inclusive!

Written by on 09/04/2018

Bullgaria ne krye te destinacioneve me te mira per pushime all inclusive!

Bullgaria renditet ne krye te destinacioneve me te mira dhe me te lira per pushime all inclusive per kete vit. Pushimet me te gjitha te perfshira po kthehen ne ato me te preferuarat per turistet e huaj nga viti ne vit pasi ne nje pakete te vetme perfshihen shume sherbime. Kompania e studimeve mbi turizmin TravelSupermarket beri nje studim 3 mujor per te gjetur se cilat jane destinacionet me te mira per pushime “all-inclusive” 1 maji deri me 30 shtator. Pas Bullgarise renditjen e vijojne Turqia, Maroku, Malta, Spanja, Kreta, Egjipti, Portugalia, Qipro dhe Dubrovniku.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist