Budapesti me sukses ne turizem kete periudhe!

Written by on 08/11/2018

Budapesti po has nje sukses ne turizem kete periudhe te vitit kryesisht nga vizitat e organizuara kulturore. Sipas bordit turistik te qytetit ture te organizuara nga vende te ndryshme te botes po sjellin nje fluks turistesh ne Budapest gjate ketyre muajve. Turistet  me te shumte mbeten ato nga Europa por edhe turistet amerikane dhe aziatike perbejne nje potencial te rendesishem.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist