British Airways nis “shitjen” e Krishtlindjeve

Written by on 24/11/2020

Për herë të parë në historinë e saj, “British Airways” ka vendosur të zhbllokojë dyert e magazinës këto Krishtlindje për t’u dhënë klientëve dhe tifozëve të aviacionit mundësinë unike për të marrë në duar sendet nga avionët që kanë qarkulluar globin qindra herë. Në këtë mënyrë, klientët dhe koleksionistët mund të porosisin sende ushqimore të porositura të “British Airëays”, si pjata, tasa supash, gota, pjatanca dhe madje edhe një pjatë gjalpë për çmime të arsyeshme. Transportuesi shpreson që objektet do t’i lejojnë mysafirët të krijojnë një përvojë autentike fluturimi të klasit të parë në shtëpi, gjatë periudhës festive.


Current track

Title

Artist