Brigjet me te preferuara italiane te ketij sezoni!

Written by on 19/04/2018

Brigjet me te preferuara italiane te ketij sezoni!

 

Italia pret nje sezon veror te shkelqyer kete vit ne aspektin turistik. Sipas Entit Kombetar te Turizmit pritet qe hotelet italiane deri ne muajn shtator te jene thuajse teresisht te rezervuara. Shifrat pozitive priten nga veriu ne jug megjithse rajoni bregdetar i jugut mbetet me I preferuari. Destinacionet me te rezervuara deri me tani jane Puglia, Liguria dhe Sardenja. Numri i turisteve te huaj ne Itali kete sezon pritet te arrije ne 30 milione.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist