Bora zbardh Vithkuqin, Dardhën dhe Voskopojën, trashësia deri në 20 cm

Written by on 04/01/2021

Zonat malore të Korçës janë përfshirë këtë mëngjes nga reshjet e dendura të borës. Konkretisht në zonën e Dardhës, Qafës së Qarit, Vithkuqit dhe Voskopojës ka patur reshje dëbore. Trashësia në zonën e Dardhës ka arritur deri 20 cm dhe në zonat e tjera deri në 5 cm. Bëhet e ditur se të gjitha akset rrugore nacionale janë të qarkullueshme normalisht.


Current track

Title

Artist