Bloget e famshme te turizmit promovojne Shqiperine!

Written by on 11/04/2018

Bloget e famshme te turizmit promovojne Shqiperine!

Blogu i udhetimeve “The Balkanista” shkruan nje leter te hapur per te gjithe fansat, ku shpjegon 10 arsye perse duhet te vizitojne Shqiperine kete vere. Shqiperia vleresohet nga autorja e shkrimit si nje destinacion i pazakonte, me plazhet me te bukura te europes, kulture te pasur, klime perfekte, me njerez miqsore dhe ushqim te mrekullueshem. Pritet te kete vit numri i turisteve te huaj ne vendin tone te rritet me 5% me shume se nje vit me pare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist