Blogerja e fitnesit: Vajzat shqiptare te fiksuara pas te pasmeve…

Written by on 10/05/2018

 

Ne Diten Nderkombetare te Promovimit te Aktivitetit Fizik  ne Travel Club ishte e ftuar Cenkuela Hasa , vajza e promovimit te fitnesit dhe jeteses se shendetshme ne blogun e saj ne Instagram  Fitstation.al.  Nder te tjera Cenkuela na tha se per te pasur nje trup te mire dhe nje fizik te pelqyeshem nuk duhet te fokusohemi vetem tek nje pjese e trupit ne ushtrimet qe bejme . “Shoh qe ne palester vajzat jane me te fokusuara tek ushtrimet e pjeses se fundshpines ndersa djemte tek pjesa e siperme e trupit, kryesisht krahet”. – tha ajo. Ushtrimet e pergjithshme dhe ushqimi i shendetshem jane nje kombinim ideal qe mund te ndiqet.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist