Blogeri Nuseir Yassin promovon Shqiperine turistike!

Written by on 22/10/2018

Blogeri i njohur i udhetimeve Nuseir Yassinqe se fundmi ka vizituar Shqiperine i ka dedikuar nje shkrim dhe video promovuese mjaft interesante vendit tone. Ne udhetimin e tij ne vendin tone atij i ka bere pershtypje numri i madh i kafeneve, te cilat sipas tij, jane shume te lira.  Gjithashtu ai ka vene ne dukje edhe mikpritjen e shqiptareve, qe sipas tij, eshte nje arsye me shume per ta vizituar Shqiperine. Udhetimin ai e ka publikuar ne nje video te shkurter ku pasqyron keto detaje sipas stilit te tij dhe ka rezultuar mjaft e suksesshme dhe per ndjekesit pasi ka marre miliona klikime. 

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist