Blerina Ago: Nuk mund te vije ne Shqiperi cdo lloj turisti

Written by on 10/07/2018

Blerina Ago: Nuk mund te vije ne Shqiperi cdo lloj turisti

 

E ftuar ne studion e Travel Club ne Radio Travel, Znj. Blerina Ago foli dhe per mundesine e nje turizmi te kontrolluar ne Shqiperi.

Kjo nenkupton sipas Znj.Ago se,,mbushja e te gjitha kapacitetetve ne turizem duhet te na beje te kuptojme se cfare lloj turistesh duam. Nuk duhet te krijojme hapsire qe ne Shqiperi te vije cdo lloj turisti! Duhet te orientohemi se cfare  fashe turistesh eshte gati te mirepresi Shqiperia. Nuk na intereson nje target turistesh qe vijne vetem ne korrik dhe gusht, por pergjate gjith vitit. Dhe keta jane turistet e aventures.Travel Club – Siguria ne Turizem

Travel Club – Siguria ne destinacionet turistike ne Shqiperi!Cfare e rrezikon zhvillimin e turizmit ne vend?Ne studio me Znj. Blerina Ago, eksperte turizmi

Publiée par Radio Travel sur Mardi 10 juillet 2018

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist