Biletat me kosto të ulët do të lehtësojnë udhëtimet ajrore , kjo është kompania që do të nisë fluturimet nga aeroporti i Tiranës!

Written by on 13/12/2019

Kompania”Easyjet” do të fillojë të operojë në një tjetër itinerar nga aeroporti”Nënë Tereza” pas Gjenevës dhe Milanos. Destinacioni i radhës është Londra dhe kjo e bën “Easyjet” të jetë kompania e dytë low-cost në vit që vendos të nisë fluturimet e drejtpërdrejta nga Tirana në Londër dhe anasjelltas. Itinerari i ri do ti filllojë operimet në 1 maj të vitit të ardhshëm. Kompania do të fluturojë në Tiranë tre herë në javë , sipas një njoftimi zyrtar. Këtë vit një tjetër kompani low-cost është futur në si linjë ajrore direkte mes Tiranës dhe Londrës nga një aeroport tjetër i kryeqytetit britanik.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist