Bien ndjeshëm infeksionet në Zvicër, vendi shkon drejt hapjes!

Written by on 27/05/2021

Nga java tjetër Zvicra do të lehtësojë masat anti-Covid, pasi rastet e infektimeve kanë shënuar rënie. Restorantet në ambiente të mbyllura do të rihapen dhe po ashtu njerëzit do të munden të vijojnë normalisht punën në zyrë. Sa i takon eventeve publike, pjesëmarrja e personave do të rritet nga 50 në 100 persona.

Masa të tjera pritet të lehtësohen gjatë muajit qershor./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist