Benzema ne Chinese Super League per 80 milione euro

Written by on 01/04/2018

Benzema ne Chinese Super League per 80 milione euro

Karim Benzema ndoshta eshte duke kaluar pjesen me te veshtire te karrieres se tij te Reali i Madridit. I gjendur ne nje situate te tille, francezi eshte i detyruar te mendoje per te ardhmen e tij dhe ofertat nuk mungojne.Madje kete here, ato vijne nga Azia e larget. Behet fjale per nje skuader nga Super League kineze.Edhe pse emri i skuadres nuk behet i ditur, “Don Balon” ne Spanje shkruan se behet fjale per nje oferte prej 80 milione eurosh. Nje shifer e konsiderueshme, e cila pritet te merret ne konsiderate.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist