BE miraton skemën 800 milion euro për të mbështetur turizmin në Greqi!

Written by on 02/06/2021

Komisioni Evropian ka miratuar skemën greke prej 800 milionë eurosh për të mbështetur bizneset në sektorin e turizmit të prekur nga shpërthimi i COVID-19.

 

 

Skema do të lehtësojë kompanitë aktive në sektorin e turizmit dhe do të ndihmojë në vazhdimësinë e aktivitetit të tyre ekonomik në këto kohë të vështira./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background