Bashkia Tiranë/ Shitja e aboneve të përgjithshme nis nga 1 korriku!

Written by on 29/06/2021

Duke filluar nga 1 korriku do të rikthehen abonetë e përgjithshme në transportin publik. Pas një muaji pezullimi që sipas bashkisë u vendos me qëllim përmirësimin e kushteve dhe shërbimit për qytetarët, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi  vendimin për rifillimin e shitjes së aboneve.

 

Operatorët e transportit publik, të cilët nuk kanë respektuar standardet, pritet të ndëshkohen deri në heqjen e licencës./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist