Autostrada plotesisht e hapur kete fundjave!

Written by on 22/06/2018

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore njofton se sot ne oren  14:00 perfundon nderhyrja per riparimin e shtresave asfaltike ne segmentin rrugor Maminas-Sukth-Shkozet. Pas ores 14:00 dhe gjate gjithe fundjaves aksi Tirane-Durres dhe ai anasjelltas Durres-Tirane do jene plotesisht e hapur ne funksion te lehtesimit te levizjes se pushuesve qe zgjedhin plazhet gjate fundjaves. Diten e shtune, ARRSH dhe Policia Rrugore do te informojne serish per vazhdimin e nderhyrjes ne Shkozet-Durres dhe me tej aksin Durres-Tirane.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist