Ariana Grande, “Gruaja e Vitit” nga Billboard!

Written by on 08/11/2018

Kengetarja Ariana Grande do te marre çmimin “Gruaja e Vitit” 2018 ne edicionin e 13-te te qe do te organizohet nga “Billboard Magazine” me  6 dhjetor ne New York. “Billboard” ka thene se Grande i qendron prapa “vendimeve te veta ne nje bote qe nuk eshte shume mikpritese per grate”.Ne vitin e fundit, Grande kishte hyre ne “Top 40” me hitet “No Tears Left to Cry”, “Breathin” dhe “God Is a Woman”. Ajo organizoi edhe nje koncert ne Manchester vitin e shkuar duke grumbulluar me shume se 23 milione dollare per viktimat e nje viti me heret nga bombat ne kete qytet. Kete çmim e kane fituar edhe Taylor Swift, Lady Gaga, Madonna e Selena Gomez.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist