“Aqua Expeditions”, nxjerr dy shtresa të reja të flotës!

Written by on 08/05/2019

Kompania “Aqua Expeditions me bazës në Singapor ka nxjerrë pëer lundrim dy shtresa të reja të flotës, “Aqua Blu” dhe “Aqua Nera” . “Aqua Blu “ është e para anije luksoze e tipit të ekspeditës që do të vendoset përkohësisht në arkipelagun lindor të Indonezisë. Anija luksoze “Aqua Nera”, do ta nisë lundrimin  në Amazonë në gusht të vitit të ardhshëm.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist