Apple prezanton gjeneraten e fundit te Smartwatch

Written by on 13/09/2018

 

Kompania Apple ka nisur konferencen ne Kaliforni per prezantimin e modeleve te reja te iPhone. Ne kete event shume te pritur nga fansat e teknologjise dhe vecanerisht Apple eshte prezantuar edhe ora e gjenerates se ardhshme smart qe do jete 30% me e madhe se edicioni i fundit. Nder te rejat qe vijne me te, jane aftesite per te lexuer rrahjet e zemres te perdoruesit. Apple u be kompania me e mire ne bote e teknologjise ne gjysmen e dyte te vitit 2017, vetem fale kerkesave te medha per gjeneraten e fundit te smartwatch-it.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist