Apple nuk do ta mbylle iTunes!

Written by on 13/04/2018

Apple nuk do ta mbylle iTunes!

Kompania Apple ka folur per here te pare per te mohuar spekulimet se do ndaloje shitjen e shkarkimeve te muzikes permes iTunes.Ne nje deklarate, gjiganti i teknologjise ka deklaruar se do mbylle iTunes per te nxitur njerezit qe te ndjekin Apple Music. Duket se kjo gje nuk eshte e vertete pasi zedhenesi i Apple ka hedhur poshte gjitha spekulimet dhe ka thene se vdekja e iTunes po ekzagjerohet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist