Aplikacionet me te mira per pushimet e kesaj vere!

Written by on 28/05/2018

Nese ndiheni spontan dhe deshironi te largoheni nga rutina e perditshme per t’u larguar nga nje qytet ne tjetrin gjate minutes se fundit, do t’ju duhet pak ndihme per te gjetur biletat me te lira si dhe per te gjetur hotelin me te lire. Hapi i pare qe duhet te beni eshte se duhet te shkarkoni ne telefonin tuaj keto aplikacione ne menyre qe te kurseni mjaft para gjate udhetimit tuaj per te rezervuar destinacionin e duhur. Ekspertet e udhetimeve dhe teknologjise kane bere nje renditje te aplikacioneve me te mira per te rezervuar pushimet kete vere. Ato jane iCruise; Expedia; Fareness; Hotel Tonight; LastMinuteTravel.com; Secret Escapes; TravelZoo dhe Trip.com.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist