Anullohen fluturimet drejt Romës, mësohet arsyeja përse

Written by on 26/07/2021

Për shkak të një greve të kontrollorëve ajrorë në Itali fluturimet e parashikuara për sot drejt Romës dhe anasjelltas janë anulluar. Sipas njoftimit nga Autoriteti i Aviacionit Civil Shqiptar  bëhet fjalë për udhëtimet e rezervuara me linjën Alitalia.

Përsa i takon udhëtimeve në destinacione të tjera, ato do të vijojnë të zhvillohen normalisht./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist