Ana Furxhiu: Në Mykonos kam takuar shumë VIP-a Ndërkombëtar

Written by on 27/01/2021

E ftur mëngjesin e sotëm në “Boeing 104.6  ishte dhe Ana Furxhiu, vajza që jeton në ishullin e Mykonos që prej vitit 1997, kohë kur u largua nga Shqipëria si shumë njerëz të tjerë. Me të ardhur në ishull ajo ka ndërruar disa punë dhe për shkak të tyre ka takuar shumë VIP-a me famë ndërkombëtare dhe jo vetëm. Ana mendon se jeta në ishull është shumë e bukur, veçanërisht në periudhën e verës ku dynden pafund njerëz nga e gjithë bota, duke konkuruar kështu dhe ishullin e famshëm të Spanjës, Ibizën. Në fund Ana u bëri thirje shqiptarëve që një herë në jetë të vinë ta vizitojnë Mykonos pasi do të kuptojnë realisht çfarë është argëtimi!


Current track

Title

Artist