Amfiteatri i Liqenit Artificial hapet se shpejti per publikun!

Written by on 18/04/2018

Amfiteatri i Liqenit Artificial hapet se shpejti per publikun!

Amfiteatri ne zonen e Liqenit Artificial tashme ka marre identitetin e merituar dhe se shpejti do te jete i hapur per te gjithe kryeqytetasit. Lajmi eshte dhene nga kryetari i bashkise se Tiranes per te gjithe artdashesit. Ne 2017, Bashkia e Tiranes ka miratuar fondin per ta rikthyer kete amfiteater, ne nje pol te fuqishem artistik ne kete pjese te preferuar te kryeqytetit. Arena e artit u rikonceptua per t’i dhene vlere çdo shfaqjeje qe do te jepet per publikun. 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist