Altin Mici: Kravata ka dalë në pension!!!

Written by on 08/05/2018

Altin Mici: Kravata ka dalë në pension!!!

 

Stilisti i njohur Altin Mici, ishte sot i ftuar ne një intervistë për emisionin travel Club në Radio Travel, ku foli për punën e tij intensive pothuajse 365 ditë të vitit!

Stilisti i njohur sapo ka prezantuar koleksionin e ri dhe na zbuloi disa secrete 

Altini na tregoi se kete sezon kravata ka dalë në pension, ndërsa papioni është më in se kurrë! Përsa i përket sezonit të ardhshëm dizenjot do të jenë më të skalitura, më të theksuara me motive tri dimensionale.Kjo eshet risia!

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist