Alarm për bombë në avionët e “Air France”, forcat e rendit bëjnë “sytë katër”!

Written by on 04/06/2021

Një avion i kompanisë “Air France” u kërcënua ditën e djeshme se brenda tij ishin instaluar lëndë eksplozive. Menjëherë forcat e sigurisë së aeroportit kanë evakuuar avionin dhe njerëzit.

Fatmirësisht alarmi në Aeroportin Ndërkombëtar “Charles de Gaulle”rezultoi të ishte fals sepse asnjë eksploziv nuk u gjet pasi aeroplani u rrethua dhe u kontrollua./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background