Al Jazeera Arabe, Shqiperia Perla e fshehur

Written by on 25/03/2019

Ne Al Jazeera Arabe ka startuar nje seri dokumentaresh turistike drejtuar dhe prodhuar per The Traveller. Ne puntaten e pare ato kane zgjedhur te flasin per Shqiperine, e cilesuar si <Perla e fshehur>. Permes pamjeve filmike te dokumentarit pershkruhet, historia, kultura, arkitektura e mikpritja, por vemendja me e madhe I eshte dhene bukurive natyrore, kryesisht veriut te vendit, alpeve shqiptare, Krujes e liqenit te Komanit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist