Aeroporti Nënë Tereza, 10 fluturime të konfirmuara për sot!

Written by on 04/02/2021

Këtë të enjte Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka konfirmuar 10 fluturime. Aktualisht lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët apo nënshtetasit evropianë dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit sipas vendeve pritëse. Stambolli, Beogradi, Frankfurti, Milano, Athina, Roma dhe Verona janë disa nga destinacionet kryesore. Aeroporti  i Tiranës i bën thirrje çdo pasagjeri për t’u informuar mbi rregullat e karantinës në vendet pritëse, përpara udhëtimit.


Current track

Title

Artist