Aeroporti i Zagrebit po rimerr veten!

Written by on 08/07/2021

Pas disa muajsh rënie dhe ngecjeje të shifrave të trafikut, Aeroporti Ndërkombëtar i Zagrebit po regjistron një rimëkëmbje graduale.

 

Në muajt pasues, rritja e shifrave të trafikut pritet të përshpejtohet, duke arritur kulmin në fund të sezonit veror, kur “Ryanair” pritet të jetë e hapur dhe kompania të nisë shumicën e linjave të reja të planifikuara në Zagreb për 2021./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist