Aeroporti i Tiranës mirëpret linjën ajrore me kosto të ulët! Këto janë destinacionet që do të mbulojë!

Written by on 28/11/2019

Autoriteti i Aviacionit Civil ka njoftuar sot nisjen e avionit të kompanisë prestigjoze botërore “easyJet” i cili sot ka prekur për herë të parë tokën shqiptare, duke çelur kështu linjën e re të operimeve të kësaj kompanie. Destinacionet e para do të jenë Milano dhe Gjeneva .Kompania me kosto të ulët me qendër në Londër, ka në flotën e saj nga mbi 200 avionë dhe operon në 600 destinacione në 133 aeroporte të botës.


Current track

Title

Artist

Background