Aeroporti i Stambollit, në mesin e 10 më të mirëve në botë!

Written by on 10/09/2021

Sipas anketimit të revistës ”Travel and Leisure” me qendër në Nju Jork,  aeroporti i Stambollit është përfshirë në mesin e 10 aeroporteve më të mirë në botë.  Konkretisht aeroporti i Stambollit është renditur i dyti pas aeroportit ”Singapore Changi”, me 91.17 pikë, duke lënë pas edhe aeroporte në Korenë e Jugut, Katar, Japoni dhe Zvicër.

Ky rezultat është shpallur duke vlerësuar në Aeroportin e Stambollit kritere të tilla si siguria, shërbimi, check-ini, ushqimi, pijet, dizajni etj./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background